Опромінювач бактерицидний медичний LPS-WM UV Medical 60Вт 2-і ультрафіолетові лампи в комплекті

 

 

Артикул: LPS-WM UV Medical 60w

 

Призначення:

Бактерицидний опромінювач-рециркулятор ультрафіолетовий бактерицидний призначений для знезаражування повітря та дезінфекції в закритих приміщеннях в присутності людей. Рекомендований до використання в місцях з високим ризиком передачі туберкульозу (тубдиспансери, центри профілактики та боротьби зі СНІДом, місця тривалого перебування людей, житло хворих на туберкульоз), приміщення з масовим перебуванням людей (зали очікування аеропортів та вокзалів, конференц зали, фойє театрів, кінотеатрів, аудиторіїдля лекцій, ресторани, вестибюлі та ін.), приміщення з підвищеною загрозою передачі інфекцій повітряно-крапельним шляхом (офіси, навчальні заклади, амбулаторії та поліклініки і ін.). Встановлюється на висоті 2.3 м - для приміщень з висотою стелі до 3.1 м, 2.4 м - для приміщень понад 3.1 м. Решітка екранування робить безпечним опромінювач і дозволяє використовувати Опромінювач бактерицидний для знезараження повітря в присутності людей. Завдяки цьому проводиться постійна та безперервна дезинфекція повітря в приміщенні. Не потрібно вичікувати час, коли в приміщенні не буде відвідувачів або співробітників, розширює можливості використання і підвищує ефективність застосування.
 
Для профілактичного чищення бактерицидного опромінювача або заміни бактерицидних ламп необхідно вимикати прилад, тому що категорично забороняється знаходитись під впливом ультрафіолетового випромінювання без засобів спеціального захисту: щільного одягу, захисних окулярів або спеціального щитка, який повинен захищати очі і шкіру обличчя, шиї.
 
Не слід допускати, щоб екранований бактерицидний опромінювач - рециркулятор, тобто опромінювач закритого типу, застосовуваний для безпечного кварцування (знезараження) повітря в приміщеннях, з ультрафіолетовими лампами, які вичерпали свій робочий ресурс. Тому необхідно регулярно не рідше одного разу на півроку проводити перевірку ефективності опромінювача і суворо дотримуватися термінів заміни ультрафіолетових ламп по закінченню їх робочого ефективного ресурсу.
 

Переваги:

  • Ультрафіолетові лампи на 30 Вт в комплекті;
  • Потужне ультрафіолетове випромінювання, що знищує всі бактерії;
  • Опромінювач бактерицидний для знезараження повітря в присутності людей
  • Екрануюча решітка, яка робить опромінювач безпечним для людей, рослин, тварин;
  • Компактний дизайн, простий монтаж;
  • Гарантійний термін 12 місяців;
  • Повністю сертифікований продукт;
  • Вироблено в Україні.
 
 

Технічні характеристики

Загальна інформація


Напруга живлення 220V
Номінальна потужність 2*30w
Кількість шт. в уп. 1
Розміри: довжина/висота/ширина (мм) 930x167x211
Ступінь захисту, IP 20

 

Джерело світла


Матеріал лампи                                                      Увіолеве скло
Довжина хвилі 253.7Нм
Номінальна напруга 96В
Цоколь G13
Термін служби лампи 9000 годин

 

Експлуатаційні характеристики


Матеріал корпусу Метал
Колір корпусу Білий
Температурний режим експлуатації +5º до +40ºС
Гарантійний термін 12 місяців

 

 

Додаткова інформація про аналоги: аналогічний продукт на ринку України: бактерицидний опромінювач UV-BLAZE.

У цій категорії немає товарів