ELMAR - нові технології, нові доступні ціни і нова тільки незмінно висока якість продукту - Це те, хто ми є

 
 
Успішно працюючи з 1995 року в області професійного офісного та промислового освітлення, з 2017 року ми вирішили вивести на ринок України нову власну торгову марку ELMAR. Це не просто новий бренд. ELMAR - нові технології, нові доступні ціни і нова тільки незмінно висока якість продукту. Наша мета - поділитися кращими технологіями і досягненнями в світлотехніці з вами.
 
Накопичений досвід дозволив нашим кваліфікованим фахівцям протягом декількох років провести детальний пошук і вибір перспективних виробників світлодіодних світильників різного напрямку. Для досягнення поставленої мети ми відвідали з інспекцією понад 200 заводів і фабрик в різних провінціях КНР.
 
Відмова від дистанційного вибору виробництва, тільки обов'язкова інспекція та особисті зустрічі з керівництвом заводів дозволили зробити свій вибір, критерієм якого послужили 4 основних принципи:
  1.  максимально замкнутий цикл виробництва;
  2.  досвід виробництва для розвинених країн Європи і Америки;
  3.  виробничі потужності, випробувальна лабораторія та постійний штат співробітників не менше 100 чоловік;
  4.  вузький асортимент, який добре вміють робити.

Чому саме ELMAR

Ще одним важливим фактором вибору виробництва для нашої торгової марки був ексцерпірованний обов'язковий контроль якості готової продукції.  Перед відвантаженням кожна партія товару проходить інспекцію. У лабораторіях перевіряють безліч електротехнічних і світлотехнічних параметрів. Важливим є те, що всі вимоги прописані саме нашими фахівцями. Тільки після проведення прописаних тестів, на підставі фотографій, відео, письмових звітів приймається рішення про відповідність продукції за якістю.

Гарантія

Маючи достатню базу комплектуючих для ремонту або заміни продукції, а також висококваліфікованих фахівців, які можуть не тільки відремонтувати продукт, а й встановити справжню причину виходу з ладу світильника, ми сміливо надаємо гарантію на всі світильники від 12 до 24 місяців.
 

Відповідність стандартам України

Вся продукція Елмар пройшла добровільну сертифікацію в Україні.  Її якість підтверджена Сертифікатами Відповідності України і Деклараціями відповідності українським і міжнародним стандартам.  Це дає нам впевненість і переваги для участі в національних тендерах.
 

Ціна / якість

Використовуючи під час виробництва світлодіодного освітлювального обладнання тільки найпрогресивніші сучасні технології, нам вдається підтримувати рівень ціна/якість на конкурентному рівні. Навіть, якщо який-небудь продукт, на перший погляд, коштує трохи дорожче існуючих аналогів, то варто звернути увагу на характеристики - вони будуть безперечно краще.  Крім того, ми завжди намагаємося бути лояльними до наших партнерів та покупців.  Ми намагаємося завжди знайти взяємно прийнятне рішення!
 
На фото: супер тонка панель вбудовується в стелю світильника LSPR 18Вт 4200K 1350Lm IP20.225х225mm
 
 На фото: світильник LSPR 18Вт 4200K 1350Lm IP20.225х225mm - супер тонка панель вбудованого монтажу